Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Dodaj swoją opinie na temat: Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Ogłoszenie

Wypowiedz swoje zdanie.

#1 2008-08-31

Walim

Administrator

5421927
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 46
Punktów :   

Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

...................................

Offline

 

#2 2008-08-31

netgirl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

Dobrze, że wreszcie powstało takie coś, jak to forum. Można się swobodnie wypowiedzieć na temat tego jak 'cudownie' pracuje nasz Ośrodek Kultury...
Ludzie, co to jest w ogóle? Przecież tam się nic nie dzieje! Kiedyś to było niedopuszczalne, żeby przez wakacje dzieci nie miały tam nic do roboty. A teraz? Ten prowizoryczny plan na wakacje wiszący na tablicach ogłoszeniowych jest zabawny!
Nie dość, że w kółko to samo, to w dodatku połowa dni wakacyjnych nagle wyparowała?? Dosłownie śmiech na sali!

Offline

 

#3 2008-08-31

mlekocccp

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

Zgadzam się z poprzedniczką netgirl, nieraz przyjeżdzałem do Walimia i chciałem wstapić do byłego GoKu i zastałem tylko zamknięte nowiutkie drzwi. W weekendy powinno tez być otwarte tak jak za starych czasów. Ładnie pomalowaliście klatke schodową to ja teraz pokazujcie, zapraszajcie. Róbcie przedstawienia na sali kinowej. Wynajmujcie ją żeby zarabiała na siebie. Wiem że mało jest pieniążków, ale nie ładujcie ich tylko w sztolnie, sztolnie na siebie zarobią. Dziwicie się dlaczego mało dzieci przychodzi do CKiT zróbcie pożadek z hamstwem i pijaństwem to zaczną przychodzić. Jak bym miał dziecko to bym nie pozwolił mu przychodzić do Centrum. Miały byc komputery i sieć internetowa i jak widac obyło się tylko na planach, a było by zainteresowanie ludzi. komputery juz naprawdę za gosze można na allegro kupić, nie mówię o 20 a nawet o 10 starczyło by spokojnie narazie 5

Mam nadzieję że nasz dyrektor CKiT-u przeczyta nasze opinie o działalności i coś nam odpisze. Pozdrawiam serdecznie.

Aha i jesli są jakies błędy to przepraszam nie jestem polonistą ;P

Offline

 

#4 2008-08-31

OLA1993

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

Zgadzam sie z poprzednikami/niczkami!!!!!
to co sie teraz dzieje to obled...Dokladnie kiedys nie bylo ze GOK..zamkniety czy cos:/zawsze byl otwarty..zawsze bylo miejsce..a teraz hehe wyremontowali CKiT i beda go teraz zamykac bo sie zniszczy czy co?:/nierozumiem....
pod wzgeldem technicznym moze rzeczywiscie jest lepiej ale tak to kiszka!!!!!
nie ma po co przychodzic...zero rozrywki!!-a tak chyba nie powinno byc.
mam tyle do powiedzenia na ten temat..ale mi sie niechce bo szkoda slow.Z miejsca lubianego,gdzie lubiano przesiadywac....czasem nic nie robiac,bawiac sie czy pomagajac w organizacji czegos...zostal tylko troszeczke odremontowany budynek ze sprzetem i to wszystko..:/mialo byc lepiej..czyz nie tak??
Pozdrawiam )

Offline

 

#5 2008-08-31

xsawier

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

Powiem tak w gku czy w ckit nic sie nie dzieje i nie działo od zawsze no może po za zmianom nazwy
ludzie kturzy tam pracują nie przychodza rozwijac zainteresowan młodych ludzi ani organizowac im wolnego czasu tylko odbembnić swoje i tyle
maja gdzies ze nie mam co robic a to ze picie piwa i innych alkocholi jest jedynom rozrywką jest im na ręke
nie mogom dobrze wykonac swojej pracy otoczeni przez pijną młodziesz bzdura!!!
moze niech nowy dyrektor napisze jakie zajecie proponuje zamiast picia alkocholu
i niech sam sobie odpowie czy ma ochote na branie udziału w tych swoich zajeciach (nie)
bo sa od zawsze takie same nudne i monotonne
jak nie tańczysz i nie spiewasz to do goku (ckit) przychodzisz na piwo jak jest zimno na zewnątrz
bo co mozna innego tam robic
najlepiej w takiej formie jak jest teraz to zamknąć go i gedzie więcej pieniędzy na sztolnie

Offline

 

#6 2008-08-31

OLA1993

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

Nie dokonca sie zgodze z uzytkownikiem xsawier ))
Kiedys ludzie ktorzy tam pracowali byli bardziej serdeczniejsi..i jak sie chcialo to zawsze cos bylo do roboty,ALbo cos pozytecznego...albo byla jakas rozywka tlyko trezba bylo ja znalesc..:)pracownicy byli zyczliwi(nie powiem ze teraz nie sa,ale teraz to odwalaja swoje i ida do domu)
A niektorzy pracownicy wczesniej bardzo sie angazowli..nie mozna powiedziec ze nie...czesto wykazywali sie..cos od siebie robili..
tylko ze wiekszosc swoich zadan mieli nazuconych z gory..takze to nie jest tak.
Wczesniejsi pracownicy byli super..i wszytko bylo super..!!!a teraz jest kiszka

Offline

 

#7 2008-08-31

netgirl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

Złe jest też to, że niektórzy nie potrafią być obiektywni. Powbijać sobie do głowy, że skoro jest nowy dyrektor, to na pewno będzie lepiej, jest łatwo. Gorzej jak nagle okazuje się, że jednak wtedy było lepiej. I co? I głupio przyznać się do tego, że nie miało się racji, nie? Wtedy, chociaż pierwsza impreza zorganizowana podczas "panowania" nowego dyra okazałaby się totalną szmirą, i tak wszyscy dookoła powiedzą, że była git! Śmieszne!

Offline

 

#8 2008-08-31

xsawier

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

wcześniej imprezy też były do kitu a teraz to już nie mówię totalne dno

Offline

 

#9 2008-09-01

OLA1993

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

ja nie mowie..ja powiedzialam ze Festyn w Jugowicach mial klase...
zgadzam sie ze jest dno...to wszytko co tutaj sie pisze to prawda..ale heh wiecie,popisac to my sobie mozeym..i sie pozalic.tylko to nam zostalo...dyro ten co jest..to jeszcze troche posiedzi na tym stanowisku..

Offline

 

#10 2008-09-05

gość1

Gość

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

Co do pana mleko ccp.....może chcesz sobie przypomnieć jak Ty działałeś w goku kiedy byłeś pracownikiem...a zwłaszcza jeżeli chodzi o alkohol??? Czy pamięć już zawodzi??? Z niecierpliwością czekam na odpowiedż.....

 

#11 2008-09-27

Jesteście żałośni

Gość

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

Nie wiem które to z was 25 września br. kretyni bądź kretynki, ale jak idzie pogrzeb to powinno się to uszanować i chodziarz na te 15min wyłączyć muzykę z szacunku dla dla Zmarłego i jego rodziny (może to był  ktoś ważny dla waszych kolegów,koleżanek), a nie podejść do okna i zobaczyć i dać jeszcze głośniej.
Jesteście żenujący brak sów dla waszego braku szacunku abyście sami doświadczyli .

 

#12 2008-10-26

Mycha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

głupota panuje i w CKIT i na tym forum :fuckyou:

Offline

 

#13 2008-12-05

aaa

Gość

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

http://images27.fotosik.pl/301/2ade8cca98876568.jpg

 

#14 2008-12-05

........

Gość

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

hmmm super baner odleciał ale co w związku z tym ?

 

#15 2008-12-05

foto prawda

Gość

Re: Bieżąca działalność CKIT w Walimiu

Macie tak rządzi wasz ukochany dyrektor.
http://images27.fotosik.pl/301/2ade8cca98876568.jpg

http://images26.fotosik.pl/302/fcaf03011b619f8f.jpg
za to powinien ktoś odpowiedzieć.


http://images32.fotosik.pl/412/2817cb1e05d38d03.jpg

http://images38.fotosik.pl/37/b992152d520cc22d.jpg

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plagroekologia ndl co jedzą yorki www.wielka-plyta.pl