Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Dodaj swoją opinie na temat: Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wypowiedz swoje zdanie.

#16 2009-12-08

czyżby

Gość

Re: Było lepiej...

czyżby ktoś miał coś do pani teresy?  chcieliście swoich to macie. może jak będziecie kopać dołki to ktoś się przestraszy i dostaniecie posadę...

 

#17 2009-12-14

krysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Było lepiej...

a ja dla odmiany napisze cos pozytywnego.ostatnio trochę sie polepszyło.były organizowane fajne imprezy.np zabawa halloween była naprade fajna.wystrój sali,młodzież która sie przebrała, oby wiecej takich zabaw.na dyskotekach też jest fajnie,ogólnie atmosfera w goku sie polepszyła,zaczyna sie coś dziać.

Offline

 

#18 2009-12-17

śmiechu

Gość

Re: Było lepiej...

No fakt:zaczyna być lepiej i są jekieś perspektywy, że będzie jeszcze lepiej! Ja tam jestem pełna podziwu dla tego, co robi pani Teresa. Kobietka już pierwszej młodości nie jest, a ma więcej energii, chęci do działania, pomysłów niż niejeden młody pracownik CKiT. I byli byście zaskoczeni ile ona ma jeszcze wiary w młodych... Wiadomo- są rózni, ale dla niej nie ma ten chuligan, ten bandyta-wszystkich traktuje na równi z odpowiednim szacunkiem. Oby więcej takich pracowników! Brawo pani Tereniu!

 

#19 2009-12-28

mocny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 33
Punktów :   

Re: Było lepiej...

Jak dla mnie to tam dalej wszyscy sa siebie warci. jedna osoba drugiej dupe lize a potem sie obgaduja za plecami. a co do pani teresy to... niby sie nie wchodzi pare razy do tej samej rzeki a ona juz chyba 4 raz wraca do goku. i oczywiscie wszyscy jej sie polizuja a za plecami wyzywaja. porazka.

Offline

 

#20 2009-12-28

netgirl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Było lepiej...

Masz rację, Mocny, w goku więcej obłudy niż to wszystko warte.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plagroekologia ndl co jedzą yorki www.wielka-plyta.pl