Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Dodaj swoją opinie na temat: Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Ogłoszenie

Wypowiedz swoje zdanie.

#91 2010-10-04

Melchior

Gość

Re: Afery i plotki

Znalazłem coś takiego: http://www.gazetawroclawska.pl/magazyn/ … ,id,t.html
Facet naprawdę robi dobre rzeczy !!!!!!!

 

#92 2010-11-10

wellc

Gość

Re: Afery i plotki

i znowu zaczynają się kampanie i inne badziewia. nawet centrum kitu pcha się do władzy

 

#93 2010-11-12

Walimiak

Gość

Re: Afery i plotki

Tak centrum kitu bardzo dobrze ujęte.
To kraina mlekiem i miodem płynąca , zawsze wszystko jest dobrze i cudownie.
Wszystko się rozwija , natomiast od środka gnije!!!!!!!!!!!!!!!

 

#94 2010-11-14

wellc

Gość

Re: Afery i plotki

gnije i nieźe śmierdzi

 

#95 2010-12-13

qwery

Gość

Re: Afery i plotki

co taka cisza. nic się nie dzieje? a ja tu wiem że szanowny dyrektor centrum kitu robi wypad. pozwalniał wszystkich a teraz jego zwolnili .... porządki po wyborach. ???

 

#96 2011-01-15

Mieszkaniec

Gość

Re: Afery i plotki

Słyszałem ,że odszedł Łukasz K. Czy to prawda?
Wie ktoś coś o tym?

 

#97 2011-01-18

vizo

Gość

Re: Afery i plotki

odchodzi. zgadza się. a co sądzicie na temat dyrekcji ckit? kto zostanie nowym kapo?

 

#98 2011-01-24

Mieszkaniec

Gość

Re: Afery i plotki

Dyrektorem został Pan Wojcieszak z Wałbrzycha były prezes zamku Książ a także menager kompleksu Włodarz.
Szkoda ,że znów z Wałbrzycha a nie z Walimia.
Łukasz K rzeczywiście odszedł , facet miał łeb na karku ja osobiście ubolewam bardzo.

 

#99 2011-01-24

życzliwy

Gość

Re: Afery i plotki

Szkoda to tylko mieszkańców Walimia, a przynamniej tych, którzy chcieliby robić coś w CKIT.
O nowym dyrektorze sporo w necie ciekawostek: lubi jeździć i robijać auta po pijaku (miał być za to karany, ale nie śledziłem sprawy), interesująco opowiadał też o nim Tutaj. Typ jest skompromitowany w Wałbrzychu i trzeba było gdzieś go upchnąć. Padło na Walim. Jedno jest pewne, będzie wesoło.
Na konkursie ponoć były dziś cyrki, jak i na poprzednim. A co zostało po poprzednim kolesiu wójtowym - to wiadomo.
CKIT to ruina, przede wszystkim finansowa, są olbrzymie długi (i dziwne, że jeszcze tam nie wszedł prokurator), działalność kulturowa ośrodka to fikcja, nie dzieje się nic. Ale to wszyscy walimianie dobrze wiedzą.

 

#100 2011-01-25

lolek

Gość

Re: Afery i plotki

większa gnida nie mogła się trafić. gość miał 2,5 promila (wypadek nie śmiertelny) ale dal w łapę komu trzeba i gęby zamknięte. ale ... wszystko robi układ. potrezbna była mu posadka żeby mógł przetrwać posuchę jaką sobie sprawił. machloje na najwyższym poziomie. tyle możemy się doczekać. a w centrum nie dzieje się nic bo jak się działo to ludzi skłócili i wywalili a tylko p.T trzyma się bo wszyscy trzęsą protkami przed nią. no... i nie miałby kto donosić. smutna prawda i rzeczywistość.

 

#101 2011-01-25

Mieszkaniec

Gość

Re: Afery i plotki

Prokuratura  tak uważam podobnie powinna się tym zająć bardzo szybko.
Natomiast co do naszych władz w gminie, szczególnie Pana wójta , przecież były jak mi wiadomo komisje rewizyjne i Pan wójt  znał ich ustalenia .
Radni znali również , trzymano jednak dalej nie gospodarnego dyrektora aż wszystko dotarło do dna.
Dla mnie osobiście nie tylko winy jest były dyrektor ckit , ale również wójt i rada która doskonale razem z wójtem wiedziała przynajmniej do ponad roku jak wygląda sytuacja.
Proszę o tym nie zapominać Panie wójcie i członkowie komisji rewizyjnych.

 

#102 2011-02-23

wtajemniczony

Gość

Re: Afery i plotki

Jak tam koalicyjny przyjaciel Wójta się sprawuje? Centrum pewnie już ożywione, plany wyjścia z długów sporządzone. A parapetóweczka jakaś już była? Trzeba tylko uważać, bo w Walimiu te ulice takie wąskie...

 

#103 2011-02-24

Mieszkaniec

Gość

Re: Afery i plotki

I tak to nasz nie szanowny wójt został grabarzem turystyki w Gminie Walim.
Żałosne ale prawdziwe .

 

#104 2011-03-16

Walimiak

Gość

Re: Afery i plotki

Co to taka cisza?
Polecam strony internetowe sztolni, ckit oraz zamku Grodno .
Aktualizowane , wiele nowości super !!!!!
Dla mnie szefostwo gminy ma Złotą Palmę za trafny wybór i koncepcje rozwoju turystyki w Gminie Walim.
A to ,że się z nas śmieją i drwią to pikuś przy naszym mocnym wójcie , wyśmienitej pani sekretarz  i nowym dyrektorze Ckit.
Oby tak dalej a niedługo chwała spotka was ogromna , ja mocno za to trzymam kciuki!!!!
Jesteście niesamowici!!!!!!!!

 

#105 2011-04-02

mysz

Gość

Re: Afery i plotki

Ciekawe, że z całego tego forum tylko 2 wątki mają w miarę nowe daty, a tak na prawdę jest ruch tylko w dziale "afery i plotki".

Może zamiast plotkować wziąć się do pracy?

Ktoś z dyskutantów startował na radnego? Wystarczy 15 podpisów, każdy miał szansę.

A na dyrektora CKiT'u - konkurs był, jak ktoś jest taki sprytny to czemu sam się nie zgłosił.

Do krytykowania jesteśmy pierwsi, ale żeby coś zacząć i zrobić dla gminy? - gdzie promocja, gdzie dyskusja, gdzie społeczeństwo obywatelskie? Bierzcie się ludzie do roboty, nie oglądajcie się na wójta i radnych, każdy może swojej gminie pomóc albo zaszkodzić, ale zaszkodzić łatwiej

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl