Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Dodaj swoją opinie na temat: Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Ogłoszenie

Wypowiedz swoje zdanie.

#1 2008-08-31

Walim

Administrator

5421927
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 46
Punktów :   

Jestem na NIE!

...............................

Offline

 

#2 2008-08-31

xsawier

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

-brak  jakiegokolwiek zajecia dla młodzierzy
-pracownicy
-brak festynu dyskotekeki czego kolwiek w wakacje

Offline

 

#3 2008-08-31

OLA1993

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

nic ujac...ale dodac hehe jest duzo..
zgadzam sie z uzytkownikiem xsawier
Albo taniec albo spiew i koniec(i nawet tego czasmi realizowac ni mozna..bo albo zamkniety..albo jeszcze jakies smieszne przyczyny ktore wymyslaja)
Pracownicy  ..:/zenada sa bo sa i tyle:/
z festynami to tak nie dokonca..bo festyn w Jugowicach byl the best.Moze jest ich mniej..ale niektore byly the best..jakich nie bylo..

pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-08-31

netgirl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

Co do festynów, to zamiast zajmować się i wymyślać jakieś nowe bzdury, przywiązaliby więcej uwagi do tego, że to co robią i udają, że zapinają na ostatni guzik, jest tak naprawdę niewypałem.

Offline

 

#5 2008-09-01

crazygirl:P

Gość

Re: Jestem na NIE!

Kiedyś, kiedy wchodziło się do ówczesnego GOK-u, czuło się niepowtarzalną atmosferę i klimat... Teraz kiedy się tam wchodzi czuć tylko odór farby... Co się stało?! Od kiedy zmienił się dyrektor i pracownicy, wszystko prysło... Kiedyś można było tam pójść pożartować, a teraz?! Ta sztywna atmosfera jest nie do zniesienia!!! Totalnie mi się to nie podoba... Zwłaszcza, że niegdyś dość często tam bywałam i przebywanie tam sprawiało mi przyjemność... Teraz nie ma już tego miejsca, które było jeszcze rok temu... Zostały tylko wspomnienia... Wszyscy narzekali kiedy dyrektorem był p. Jarczok, że mało dyskotek i wszystko jest do d**y!!! Wtedy nikt jeszcze nie miał pojęcia, że może być jeszcze gorzej...

 

#6 2008-09-01

"..."

Gość

Re: Jestem na NIE!

Kiedyś były tam imprezy i obiekt tętnił życiem, a od czasu kiedy zmienił się dyrektor, były tylko dwie dyskoteki, a w ogóle niby nie ma pieniędzy na festyny, ale na jakieś remonty, to pieniądze zawsze się znajdą! Zwłaszcza, że teraz budynek w środku wygląda jak burdel. Pozdrowienia dla tej osoby która te kolory wybierała....

 

#7 2008-09-04

xsawier

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

wcześniej płakano ze dzieci tam nie przychodzą bo młodzież tam pije źle sie zachowuje a teraz niema młodzieży a dzieci też tam nie widzę
to ciekawe jaki jest powód ich nieobecności teraz
może nowe kolory wnętrza im nie odpowiadają
a co do imprez to teraz wygląda na to żeby się pobawić w walimiu to chyba musisz zostać seniorem młodzi w walimiu nie potrzebują rozrywki (przynajmniej według ckit-u )

Offline

 

#8 2008-09-05

netgirl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

Xsawier ma rację, nie ma dzieci tak czy siak, ale teraz to już z ich własnej winy. Dzieci już nie mają tam czego szukać (sama wakacyjna rozpiska to pokazuje...), a seniorzy na szczęście umieją sami o siebie zadbać, chociaż też próbowano ich w balona robić...

Offline

 

#9 2008-09-05

<:>

Gość

Re: Jestem na NIE!

A co do  remontów to też wrzucę kamyk do tego ogródka jedno zdanie. Cóż to za gospodarz który remonty zaczyna od  robienia sobie gabinetu oraz malowania korytarzy? A popatrzcie z ulicy jaka dziura w dachu!!!! Czy tak postępuje dobry gospodarz????? Chyba należałoby Panie dyrektorze zacząć od dachu... Myślę, że nie trzeba być fachowcem, aby dojść do takiego wniosku. Mam nadzieję ,że ktoś to wszystko bacznie obserwuje i w odpowiednim czasie wyciągnie odpowiednie wnioski.

 

#10 2008-09-16

netgirl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

Hahaha, fakt, na łeb leci, ale ważne, że dookoła jest OK

Offline

 

#11 2008-09-17

Walimiak z krwi i kosci

Gość

Re: Jestem na NIE!

A j***** te głupie CKiT-e  w tym bur.... powinno być jakieś miejsce dla mieszkańców żeby w czasie wolnym mieli co ze sobą zrobić a nie jakieś sekcje które można rozbić o kant ch... np. Brake dance czy podobne gówna wychodzi 4 pajaców i robi z siebie jaja  pokazując ze nic nie potrafią, Dali byście im jakiegoś nauczyciela który ma o tym pojęcie a nie wysyłacie dzieci żeby się ośmieszały, ja bym wystawił Za.... żeby zatańczył  z takiego...to mógł bym się pośmiać.  Żeby była możliwość cofani czasu to p. Jarczoka by młodzież nie wypościła z GOK-u bo on był faktycznie a nie tylko na piśmie. A kłamanie obecnego dyrektora to szczyt nigdzie go nie ma w GOK-u mówi jestem na sztolniach, a na sztolniach mówi  jestem w GOK-U a tak na prawdę to chyba siedzi w domu.
Pozdrawiam CTiK-owców
ps. zbierzcie się i  zastanówcie się nad sobą i się już bardziej nie ośmieszajcie.

 

#12 2008-09-17

Perełka

Gość

Re: Jestem na NIE!

A ja proponuje utworzenie podobnego forum na temat naszej gminy i obietnic wójta.....

 

#13 2008-09-17

Walimiak z krwi i kosci

Gość

Re: Jestem na NIE!

Jestem za i jeszcze trzeba by podjąć temat ABK bo te darmozjady tez powinny wiedziec co ludzie o nich myślą.

 

#14 2008-09-17

Walim

Administrator

5421927
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

ok da sie zrobic na tym forum obiecuje
juz wkrótce nowe tematy

prosze o nie uzywanie wulgaryzmów

Offline

 

#15 2008-09-18

Botaniczka

Gość

Re: Jestem na NIE!

Ze wszystkim się zgadzam, ale nie wiem czy były dyrektor był by zadowolony  jakby to zobaczył, że jego nazwiskiem się tak szasta:)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plagroekologia ndl co jedzą yorki www.wielka-plyta.pl