Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Dodaj swoją opinie na temat: Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wypowiedz swoje zdanie.

#16 2008-09-20

??

Gość

Re: Jestem na NIE!

Walimiaku z krwi i kości czy aby nie mijasz się z prawdą i nie gloryfikujesz ex dyra? Z tego co słyszałem to właśnie jego ciągle nie było w goku, zwłaszcza na popołudniówkach kiedy było najwięcej młodzieży  czy na dyskotekach< heh czyt. kłopoty>. To pracownicy zajmowali się młodzieżą czy seniorami. Dyrektor może miał żyłkę techniczną  ale co poza tym?

 

#17 2008-09-21

Walimiak z krwi i kosci

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

nie był najlepszy ale był lepszy od obecnego i tyle.

Offline

 

#18 2008-09-22

Botaniczka

Gość

Re: Jestem na NIE!

Nie powiedziała bym ja myślę, że obecny dyrektor jest ok. i piszcie sobie co chcecie na mój temat ale swojego zdania nie zmienię:P

 

#19 2008-09-22

?...

Gość

Re: Jestem na NIE!

Oj botaniczko coś tu nie pasuje! Kłamstwo czuję na kilometr1 Myślę że z Walimiem łączy cię coś o wiele więcej niż"kuzynka"-he, he...  Za bardzo słodzisz i jesteś bezkrytyczna, a może bronisz swego- czytaj- jesteś obecnym pracownikiem  i tak lukrujesz.... żałość bierze jeśli trafiłem.

 

#20 2008-09-23

Botaniczka

Gość

Re: Jestem na NIE!

Wiesz ja już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć:( Kiedyś było fajnie a teraz..... (może  jest jeszcze fajniej) (jest do kitu) dokończ sobie sam. A pracownikiem nie jestem i nic więcej mnie z tym ośrodkiem nie łączy ponieważ jak napisałam mieszkam w Wałbrzychu i jeszcze jestem na studiach.

 

#21 2008-09-24

detektyw

Gość

Re: Jestem na NIE!

hmm Botaniczko a nie robisz czasami mgr?-bo pracownica CKIT robi :_p

 

#22 2008-09-24

Botaniczka

Gość

Re: Jestem na NIE!

Nie:P Robie dopiero Licencjat:P    He he he to w tym ckit są aż tak wykształceni??    Która to ze starzystek?? Ta wyższa czy ta niższa??

 

#23 2008-09-24

Walimiak z krwi i kosci

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

one są jedna po zawodówce a druga po gastronomiku (kelnerka)|

Offline

 

#24 2008-09-24

Botaniczka

Gość

Re: Jestem na NIE!

Aaa to chyba, że tak:) No to kto tam robi to mgr??

 

#25 2008-09-25

SYMPATYCZNE ALE PUSTE :)

Gość

Re: Jestem na NIE!

Pisz sobie że jesteśmy puste sympatyczne i jakieś tam...ale nie pierd*** że ukończyłyśmy taką i sraką szkołe skoro gówno wiesz na ten temat...

 

#26 2008-09-25

adrian 20 (papke)

Zbanowany

Re: Jestem na NIE!

admin poprawił text!!!

skączcie wszyscy tak mówić opanujcie sie!! kocham was wszystkich ckit mam w sercu a wasze komenty tym bardziej z wami na czele pozdrowienia od johna franko zoola

 

#27 2008-09-27

Jesteście żałośni

Gość

Re: Jestem na NIE!

Nie wiem które to z was 25 września br. kretyni bądź kretynki, ale jak idzie pogrzeb to powinno się to uszanować i chodziarz na te 15min wyłączyć muzykę z szacunku dla dla Zmarłego i jego rodziny (może to był  ktoś ważny dla waszych kolegów,koleżanek), a nie podejść do okna i zobaczyć i dać jeszcze głośniej.
Jesteście żenujący brak sów dla waszego braku szacunku abyście sami doświadczyli .

 

#28 2008-10-26

Mycha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

hehehehehehehe co sie dzieje na tym forum....

Offline

 

#29 2008-10-28

Botaniczka

Gość

Re: Jestem na NIE!

No właśnie nie wiam sama się pogubiłam;P Walimiaku z krwi i kości po co aż tyle razy kopiuj-wklej??

 

#30 2008-10-28

Botaniczka

Gość

Re: Jestem na NIE!

Botaniczka napisał:

No właśnie nie wiam sama się pogubiłam;P,,Jesteście żałośni" i kości po co aż tyle razy kopiuj-wklej??

Sorki pomyliłam ksywki;P

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl