Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Dodaj swoją opinie na temat: Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wypowiedz swoje zdanie.

#31 2008-11-01

Mycha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

Może <jesteście żałośni> wszędzie to wkleił, bo poruszyło go to co dzieje sie w CKiT. więc się opanuj <botaniczka>

Offline

 

#32 2008-11-10

??

Gość

Re: Jestem na NIE!

DZIWNE RZECZY....Ostatnio dowiedziałem się ,że wstęp na dyskotekę do ckit kosztuje 4 zł!!!!!!! Droga młodzieży Was to nie bulwersuje? Bo mnie bardzo!  Opłata powinna być symboliczna, a 4 zł za takie dyskoteki od 18 do 22 to chyba drożej wyjdzie po przeliczeniu za godzinę niż w porządnej profesjonalnej dyskotece. A tak swoją drogą kto bierze tą kasę i na co przeznacza, bo ja słyszałem/nie wiem czy to prawda liczę na koment od pracownika/, że to jeden z pracowników ckit bierze tą kasę. I jeszcze jedna rzecz czy ktoś pilnuje tej młodzieży w czasie dyskoteki i sprawdza od czasu do czasu co się dzieje na sali ?

 

#33 2008-12-02

pracownik ckit

Gość

Re: Jestem na NIE!

Jeżeli "szanowna" jak to było nazwane wyżej młodzież na DARMOWEJ impezie rozwaliła umywalke, mydelniczke i coś jeszcze to z czegoś chyba musiały być pokryte te koszty. Wstęp na drugą impreze kosztował 4zł. 3zł. -> szkody, 1zł. -> symbolicznie i jeżeli ktoś nie wie to MŁODZIEŻ sama z chęcią przystała na te warunki...więc nie rozumiem o co hallo ???

 

#34 2008-12-07

......

Gość

Re: Jestem na NIE!

pracownik ckit napisał:

Jeżeli "szanowna" jak to było nazwane wyżej młodzież na DARMOWEJ impezie rozwaliła umywalke, mydelniczke i coś jeszcze to z czegoś chyba musiały być pokryte te koszty. Wstęp na drugą impreze kosztował 4zł. 3zł. -> szkody, 1zł. -> symbolicznie i jeżeli ktoś nie wie to MŁODZIEŻ sama z chęcią przystała na te warunki...więc nie rozumiem o co hallo ???

pracowniku - nie powiem, że bystry! -chodzi o jasne i klarowne rozliczanie z kasy oraz o zwykłą ludzką uczciwość. Wydawałoby się, że jesteście instytucją która w zakresie swej działalności ma organizowanie imprez służących ogółowi społeczeństwa. A co do powstałych szkód na tzw "darmowej imprezie"-swoja drogą nie pamiętam kiedy taka byłą , pewno takowe nie powstałyby gdyby młodzież była dopilnowana przez pracowników czyż nie??

 

#35 2008-12-07

......

Gość

Re: Jestem na NIE!

...... napisał:

pracownik ckit napisał:

Jeżeli "szanowna" jak to było nazwane wyżej młodzież na DARMOWEJ impezie rozwaliła umywalke, mydelniczke i coś jeszcze to z czegoś chyba musiały być pokryte te koszty. Wstęp na drugą impreze kosztował 4zł. 3zł. -> szkody, 1zł. -> symbolicznie i jeżeli ktoś nie wie to MŁODZIEŻ sama z chęcią przystała na te warunki...więc nie rozumiem o co hallo ???

pracowniku - nie powiem, że bystry! -chodzi o jasne i klarowne rozliczanie z kasy oraz o zwykłą ludzką uczciwość. Wydawałoby się, że jesteście instytucją która w zakresie swej działalności ma organizowanie imprez służących ogółowi społeczeństwa. A co do powstałych szkód na tzw "darmowej imprezie"-swoja drogą nie pamiętam kiedy taka byłą , pewno takowe nie powstałyby gdyby młodzież była dopilnowana przez pracowników czyż nie??

A może to pracownicy powinni ponieść konsekwencje za mało przykładne wywiązywanie się ze swych obowiązków/czyt. niedopilnowanie młodzieży, i pokryć koszty powstałej szkody?, Nie ładnie obciążać kieszeni wszystkich rodziców , których dzieciaki chcą się pobawić na dyskotece i które wcale nie przyczyniły się do powstania powyższych szkód.
Mogę tylko zaapelować, aby każdy sumiennie wywiązywała się ze swoich obowiązków !

 

#36 2008-12-07

............

Gość

Re: Jestem na NIE!

jestem miło zaskoczona z miłej odpowiedzi

napisze tak
byly dyrektor bral kase jak to mowil za prad ( nie bronie terazniejszego tylko wypowiadam się na wcześniejszy temat)
ta imprezka BEZPLATNA była jakoś w maju (jak ktoś nie wierzy....trudno) troszkę szkód po niej było
sama młodzież przyszła z deklaracją naprawy - stąd cena 4 zł. (jak już wyjaśniałam wcześniej)
młodzież sama zaproponowała takie wyjście.....
....a to że na  ostatniej imprezie wyszło tak jak wyszło nikt niestety nic nie poradzi....

 

#37 2008-12-07

............

Gość

Re: Jestem na NIE!

dzieciaki na (od 20 do 26 lat) dziwnie brzmi.....oni sami chcieli takie rozwiązanie......
szczerze ciężko upilnować "trzeźwego" walimika

 

#38 2008-12-07

...... prac

Gość

Re: Jestem na NIE!

............ napisał:

jestem miło zaskoczona z miłej odpowiedzi

napisze tak
byly dyrektor bral kase jak to mowil za prad ( nie bronie terazniejszego tylko wypowiadam się na wcześniejszy temat)
ta imprezka BEZPLATNA była jakoś w maju (jak ktoś nie wierzy....trudno) troszkę szkód po niej było
sama młodzież przyszła z deklaracją naprawy - stąd cena 4 zł. (jak już wyjaśniałam wcześniej)
młodzież sama zaproponowała takie wyjście.....
....a to że na  ostatniej imprezie wyszło tak jak wyszło nikt niestety nic nie poradzi....

Jak mniemam pracowniku ckit skoro tak ładnie się tłumaczysz to proszę o odniesienie się co do realizacji celów dla których taka instytucja jak ckit została powołana. Tylko kasa się liczy? A może trochę serca włożyć w tę pracę i wszystkim będzie żyło się milej i przyjemniej, a być może w pracy odnajdziecie pasję...i zaczniecie wykonywać ją z sercem. Nie poniosło mnie....
A druga sprawa to zaangażowanie i wywiązywanie się pracowników ze swoich obowiązków. Jak do tego się odniesiesz? Może zamiast siedzieć w biurze podczas dyskoteki warto byłoby wejść na salę od czasu do czasu... "Strzeżonego...."

Życzę głębokiej analizy własnego postępowania, mocnego uderzenia się w pierś, a nie zrzucania wszystkiego na "niedobrą młodzież". Ona po prostu postępuje w myśl powiedzenia-jak Kuba bogu, tak Bóg Kubie czyż nie młodzieży ?

 

#39 2008-12-07

........

Gość

Re: Jestem na NIE!

no i tu mi przykro....w ckit  odbywam staż więc nie mam szans na zmienienie świata,a robie to co mi karzą i tyle i prosze uwierzyć nie mam najmniejszych szans z młodzieżą poprostu nie posłuchają mnie, po za tym też do niej należe i nie twierdze, że ja jestem  święta a oni bee...nie na wszystkie pytania znam odpowiedzi. Ktoś zapytał co się dzieje z pieniędzmi z imprez poprosił o odpowiedź pracownika....więc....odpowiedziałam

 

#40 2008-12-08

......

Gość

Re: Jestem na NIE!

Dziękuję za odpowiedź . Tą wypowiedzią drogi stażysto obalasz  wcześniejsza opinię na temat stażystów w ckit. Miło, grzecznie tak trzymać, ba nawet zarażać innych w swoim otoczeniu. W taki właśnie sposób można zjednywać sobie ludzi również młodzież. Tak trzymać!

 

#41 2008-12-08

............

Gość

Re: Jestem na NIE!

WOW! Teraz to jestem w potrójnym szoku! Raczej spodziewałam się czegoś nie miłego.....

 

#42 2008-12-09

Walim

Administrator

5421927
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

Taka kultura powinna tu panować! Gratuluję!!!

Offline

 

#43 2008-12-12

......

Gość

Re: Jestem na NIE!

No w końcu nie wszystko jest do d.... , a poza tym:   Idą święta i może wszyscy zaczną mówić ludzkim głosem

 

#44 2008-12-12

Walim

Administrator

5421927
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

Już po raz kolejny powtarzam, używać normalnych i zawsze tych samych nicków, bo zmusicie mnie do tego, że będę musiał/a Was banować!

Offline

 

#45 2009-02-14

-☺-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 28
Punktów :   

Re: Jestem na NIE!

Ej. ,,ADMINISTRATOR''. Strasznie masz rozbudowne kategorie. Masło maślane. , , jestem na tak,, ,, jastem na nie,, ,,działalność przed...,, ,,działalność po... . Wszyscy wiedzą o co chodzi. Albo się podoba albo nie. Może wstaw wątki o innych instytucjach w walimiu. Czy tam jest tak super ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plagroekologia ndl co jedzą yorki www.wielka-plyta.pl